Częste pytania

Ile muszę czekać na dostawę mojego zamówienia?

Czas dostawy inny niż standardowy podajemy przy każdym produkcie. Normalnie czas wysyłki wynosi maksymalnie jeden dzień roboczy. Dla zamówień produktu, który jest na stanie, a zalecenie zostało wykonane do godziny 13 wysyłka jest realizowana tego samego dnia. Dalszy proces dostawy i jego czas zależy od wybranego przez Państwo sposobu wysyłki (kurier, poczta)  

 

Czy mogę wybierać pozycję na fakturze?

Po dokonaniu zamówienia prosimy o taką informację na email, z podaniem danych klienta oraz wskazanie które pozycje mają być na fakturze, a które na paragonie fiskalnym.

 

Czy wystawiacie paragony / faktury?

Każdy zakup potwierdzamy fakturą lub paragonem. Domyślnie wysyłamy paragon, faktura na życzenie po podaniu danych.

 

Jaki jest podatek VAT na książki?

Podatek VAT na książki wydane klasycznie – papierowe wynosi obecnie 5%. Ceny podane na stronie są cenami brutto (zawierają już wliczony podatek) – czyli ostatecznymi kwotami do zapłaty.

Podatek VAT na e-booki wynosi 23%, gdyż jest traktowany przez prawo podatkowe jako usługa elektroniczna.

 

Potrzebuję duplikat faktury

- Prosimy o inforamcje na email księgarni, z podaniem numeru nip oraz daty zakupu.

 

Czy można płacić przelewem?

Dla wygody naszych klientów udostępniamy wiele możliwości zapłacenia za zamówienie. Jedną z nich jest właśnie przelew bankowy. Przy finalizowaniu zamówienia należy zaznaczyć „przelew” jako formę płatności. Przelew można wykonać już wg. ulubionej metody – przez internet, na poczcie lub w banku. W tytule prosimy podać koniecznie numer zamówienia.

 

Czy można płacić kartą?

Dla wygody naszych klientów udostępniamy wiele możliwości zapłacenia za zamówienie. Jedną z nich jest właśnie płatność kartą online. Wybierz formę płatności DOTPAY lub PayU a następnie postępuj zgodnie z wskazówkami na stronie na którą zostaniesz przekierowany. System sam wypełni za Ciebie dane do realizacji płatności (kwotę, numer zlecenia, dane klienta).

 

Jaki jest koszt wysyłki?

Opłata za wysyłkę zależy od wybranego sposobu dostawy oraz od wielkości zamówienia. Możliwe jest, że nic nie zapłacisz za wysyłkę, gdyż stosujemy wiele promocji i honorujemy stałych klientów. Aby poznać szczegóły cen oraz aktualne promocje kliknij tutaj -----

 

Jaki jest termin zwrotu pieniędzy za odesłany towar?

Termin zwrotu pieniędzy za odesłany towar wynosi max. 14 dni.

 

Czy macie w ofercie książki używane / czy skupujecie książki?

Na razie nie prowadzimy takiej działalności.

 

Jak zrezygnować z newslettera

W stopce email jest link który umożliwia wypisanie się z listy adresowej, ale czy naprawdę warto się wypisać? Jeśli nie masz zamiaru otrzymywać więcej informacji od naszej księgarni napisz nam proszę dlaczego i co możemy zmienić na przyszłość.

 

Czy jest możliwość wysłania paczki na inny adres lub w kilka miejsc?

Jak najbardziej jest to możliwe. Przy zamówieniu prosimy wypełnić pola „inny adres dostawy”. W przypadku zamówień wielokrotnych prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny wysyłki.

 

Jak złożyć reklamacje?

Reklamacje prosimy składać w formie pisemnej – po przez email, fax lub pocztą. Prosimy o informacje o powodzie reklamacji, przedmiocie zamówienia.

 

Chcę anulować zlecenie.

Prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym działem sprzedaży za pośrednictwem dowolnej techniki – tel, email, fax. 

 

W ofercie jest książka oznaczona jako zapowiedź – o co chodzi?

Tak oznaczamy nowości i premiery na naszej księgarni. Są to pozycje które właśnie schodzą z produkcji i lada chwila pojawią się na naszych półkach. Książki można już zamawiać, lecz wysyłka zostanie zrealizowana wg. daty określonej przy danej pozycji.

 

Czy cena obejmuje koszty dostawy?

Nie. Podawana cena dotyczy tylko danego produktu. Cena dostawy zależy od wielkości zamówienia i wybranej promocji. Przeczytaj szczegóły /…

 

 

 

 

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone oceanksiazek.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl