Zwroty, wymiana, anulacja

Zwroty

Klient może odstąpić od umowy w terminie 10 dni od otrzymania zakupionego towaru. Należy poinformować o tym fakcie sklep telefonicznie lub e-mailowo. W przypadku zwrotu towaru warunkiem jest, aby towar był: nieużywany, czysty, pozbawiony zapachu, kompletny. Po odstąpieniu od umowy należy odesłać towar na adres sklepu, podany w dziale kontakt. Do odsyłanego do nas towaru należy dołączyć oryginał rachunku oraz formularz zwrotu (plik pobierz tutaj). Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru i kosztów wysyłki po otrzymaniu zwrotu. Należności za zwrócony towar przelewane są na rachunek podany w formularzu zwrotu.

W przypadku przesyłek zaginionych do czasu ustalenia faktycznych losów przesyłki z firmą przewozową zwrot nie może być dokonany do czasu wyjaśnienia losów przesyłki. Reklamację w przypadku zaginionej przesyłki zwrotnej może złożyć wyłącznie nadawca przesyłki - kupujący.

Wymiana

W przypadku wymiany towaru na inny warunkiem jest, aby towar wymieniany był: nieużywany, czysty, pozbawiony zapachu, zgnieceń, kompletny. Koszty wymiany towaru pokrywa Klient.

W przypadku wymiany towaru na inny warunkiem jest, aby towar wymieniany był: nieużywany, czysty, pozbawiony zapachu, zgnieceń, kompletny. Koszty wymiany towaru pokrywa Klient.
Aby wymiana mogła zostać szybko rozpatrzona należy:

  • o chęci wymiany towaru powiadomić podając przyczynę wymiany oraz złożyć nowe zamówienie na nowy model w komentarzu wpisując „wymiana zamówienia nr ...”,
  • towar odesłać na adres sklepu podany w zakładce kontakt;,
  • do przesyłanego do nas towaru należy dołączyć oryginał rachunku oraz formularz zwrotu (plik pobierz tutaj),
  • należy pokryć koszty ponownego wysłania towaru.

Przy wymianie towaru na inny model ewentualne różnice w cenie zostaną uwzględnione. Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu.

Anulacja zamówienia

Klient może anulować złożone zamówienie telefonicznie bądź e-mailowo do czasu przekazania zamówienia przez sklep w stan pakowania.

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone oceanksiazek.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl