Annick. Siostra i brat

Dostępność: brak towaru
Cena: 25,00 zł 25.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Dane techniczne

okładka Miękka
isbn 978-83-8159-413-4
format 145x205
Ilość stron 152
Autor Kulesza Mariusz

Opis

Chcesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie fantazji i nie tylko? Chodź zatem, pokażę Ci go... Historia zaczyna się bardzo niewinnie. Dwoje dzieci chce poznać pewien sekret
skrywany przez ten nieznany świat. Podczas swych poszukiwań spotykają innych mieszkańców i trafiają na kolejne tajemnice... Możesz przeczytać parę stron, lecz niewiele zrozumiesz, ponieważ sekret ukryty jest w całości opowieści o przygodach dwojga dzieci, które muszą się zmierzyć z czymś czego tak bardzo się boimy, a co jest nieuniknione. Gdy zacząłem ją pisać, myślałem, że będzie dla dzieci, lecz nawet ja nie wiedziałem, dokąd chce mnie zaprowadzić. Ta książka jest dla wszystkich, nie tylko dla dzieci.

Opinie o produkcie (3)

24 marca 2021

W opisie zadam wam czytelnikom pytanie. Możesz przeczytać parę stron, lecz niewiele zrozumiesz, ponieważ sekret ukryty jest w całości opowieści o przygodach dwojga dzieci, które muszą się zmierzyć z czymś czego tak bardzo się boimy, a co jest nieuniknione. Czy ktoś za was domyśla się odpowiedzi?

25 maja 2021

Autor Kulesza Mariusz. Jest to opowieść dla nas wszystkich. Przygody dwojga dzieci zaczynają się w świecie fantazji. Dzieci poznają różne stworzenia w poszukiwaniu tajemniczego przedmiotu. Z każdą odkrytą krainą coraz bardziej przybliżają się do rozwiązania tajemnicy i dowiadują się o nowych sekretach który skrywa ten świat. W czasie ich przygód dzieją się czasem niezwykłe wydarzenia czasem bardzo smutne. To wszystko ma swój cel by połączyć świat fantazji ze światem realnym. Książka jest nie tylko dla dzieci. Dlaczego ponieważ w każdym z nas jest dziecko niezależnie od wieku. A zakończenie książki jest tego dowodem. W książce pokazałem świat po tamtej stronie by na końcu wrócić do świata realnego. Pisząc ja często myślałem o Dzieciach które bardzo Ciężko chorują i czasem niema dla nich ratunku. Jak im to powiedzieć? Pisałem to całym swoim sercem by pokazać świat inny świat.

25 maja 2021

Jest coś jeszcze co ukryłem w książce. Dwa słowa palindromy tak jak kajak. By je odnaleźć trochę podpowiem czytelnikom. Czytając od końca potrzebujecie literki B i K. O jednym słowie wie wydawnictwo. Jeśli uda wam się je odnaleźć prosił bym o kontakt. Pierwsze 10 osób chciałbym wynagrodzić moją drugą książką którą piszę.

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone oceanksiazek.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl