Jak napisać i wydać książkę? Najskuteczniejsze narzędzie public relations dla każdego

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 24,90 zł 24.90
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Dane techniczne

isbn 978-83-7856-100-2
format 145x205
Ilość stron 112
Autor Grażyna Grace Tallar

Opis

Napisz książkę i zostań uznanym autorytetem!

To jest pierwsza książka, która krok po kroku pokazuje, jak umiejętnie można promować się na rynku i w ten sposób zdobyć szybko przewagę nad konkurencją.

Z poradnika dowiemy się:

• Dlaczego rynek wymusza umiejętność pisania?

• Jak pisać efektywnie, o czym, dla kogo i gdzie szukać inspiracji?

• Jak napisać i wydać dobrą książkę?

• Jaka jest siła w Public Relations?

• Jak stać się uznanym ekspertem?

• Jak przyśpieszyć i zwiększyć szansę na sukces?

Wraz z wydaniem własnej książki "How to Start a Small Business in Canada" moja liczba klientów pokaźnie wzrosła. Wiele cennych i efektywnych wskazówek w czasie procesu powstawania książki zawdzięczam mojemu coachowi, Pani Tallar.
Tariq Nadeem


Chciałbym mieć tę wiedzę i takie wskazówki kilkanaście lat temu, kiedy stawiałem pierwsze kroki jako autor i tak długo tylko marzyłem o tym, by wydać moją książkę.
Mariusz Bober


Książkę pani Tallar "Jak napisać i wydać książkę" przeczytałam z ogromnym zainteresowaniem. Autorka wykazuje znakomitą znajomość tematu. Cenne informacje są przekazane w zwięzły, logiczny i obrazowy sposób. Entuzjazm i pozytywna energia autorki są taką inspiracją, iż czytając ten poradnik odczułam rosnące przeświadczenie, że ja też może jestem w stanie coś napisać i zaistnieć na rynku. Lektura jest pożyteczna dla każdego.
Maria Kasina


Grażyna Grace Tallar – autorka wielu książek i artykułów publikowanych na kilku kontynentach, Managing Editor Storyalis III – Antologii pisarzy ontaryjskich, redaktor merytoryczny, szef kontentu, dziennikarka. Konsultant biznesowy, projektantka nowoczesnego systemu zatrudniania 3D Recruiting oraz międzynarodowy ekspert i coach w dziedzinie inteligencji emocjonalnej, Self-PR oraz wystąpień publicznych. Jej podręczniki są wykorzystywane jako materiały w Humber College Canada. Absolwentka UW oraz montrealskiego uniwersytetu McGill.

Nie spotkałam nawet jednego autora, który by żałował, że napisał książkę!

Opinie o produkcie (0)

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone oceanksiazek.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl