Jak rzuciłem korpo

Dostępność: brak towaru
Cena: 39,99 zł 39.99
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Dane techniczne

okładka Miękka
isbn 978-83-8159-682-4
format 145x205
Ilość stron 214
Autor Gradowski Mateusz

Opis

Czy można w jednej chwili rzucić stabilną i dobrze płatną pracę i wyruszyć w podróż marzeń? Można i warto! Autor zabiera nas w odległe zakątki świata. Swą przygodę zaczyna w Izraelu, a kończy w Pekinie, a właściwie w polskim wojsku… Pokazuje kulturę różnych narodowości i przekonuje, że dobroć jest wpisana w ludzką naturę. Książka ta nie jest zwykłym dziennikiem z podróży, to opowieść o sensie życia i o tym, ile przeszkód jest w stanie pokonać człowiek, by dzięki temu odkryć, co to znaczy żyć naprawdę…

Opinie o produkcie (12)

17 maja 2022

Czytając te książkę mam trochę wrażenie jakbym sam tam był. Sposób w jakim opisywane są historię i dodatkowo ilustracje fajnie obrazują całość. Polecam

19 maja 2022

Mimo braku czasu przeczytałam jednym tchem. Opisy działające na wyobaraźnie i dodatkowe ilustracje są poprostu świetne! Książka wydawałaby się lekka i przyjemna jednak ma swój głębszy ukryty przekaz! Polecam!

19 maja 2022

Mimo braku czasu przeczytana jednym tchem. Ciekawe opisy plus ilustracje były świetne! Mimo że wydawała się lekka i przyjemna miała bardzo głęboko i ukryty przekaz. Polecam gorąco!!!

19 maja 2022

Wspaniały debiut! Czytałam tą książkę z zapartym tchem, mam nadzieję że autor dostarczy nam jeszcze wielu niesamowitych opowieści. Polecam z całego serca!!

19 maja 2022

Wspaniały debiut! Czytałam tą książkę z zapartym tchem, mam nadzieję że autor dostarczy nam jeszcze wielu niesamowitych opowieści. Polecam z całego serca!!

21 maja 2022

Według mnie super książka, która opowiada o tym, że marzenia warto spełniać, że ludzka dobroć i otwarte serca można spotkać na każdym kroku. Historie, które są opisane w tej książce są prawdziwe a jednocześnie tak wspaniale, że aż niemożliwe.

24 maja 2022

Obłędny moment, kiedy podczas czytania działa wyobraźnia, a na końcu rozdziału autor zamieszcza zdjęcia. Mocny debiut ze strony Pana Mateusza. Polecam

29 maja 2022

Świetnie napisana książka, brawo dla autora i proszę o więcej !!! :)

1 czerwca 2022

Książke polecam wszystkim młodym ludziom, którzy mają marzenia. Auto cudownie opisuje. Zachęcam i polecam.

14 czerwca 2022

Czyta się szybko ,wręcz płynie się przez tekst, autor ma lekkie pióro .Polecam serdecznie.

25 lipca 2023

Współczesne życie w korporacyjnym świecie jest często pełne rutyny, wykonywania powtarzalnych czynności i presji związanych z karierą. Czasami odnosimy wrażenie, że nasze życie obraca się wokół firmowego biurka, a nasze marzenia o podróżach i odkrywaniu świata wydają się tylko odległymi wspomnieniami. Jednak coraz więcej ludzi zdobywa się na odważny krok – rzucając pracę w korporacji wyrusza w nieznane, w poszukiwaniu nowych doświadczeń i pasjonujących przygód. Tak było w przypadku Mateusza Gradowskiego, dla którego pierwszy daleki wyjazd, to była radykalna decyzja, która wiązała się z ogromnym ryzykiem. Podróże, dały mu jednak wiedzę i mądrość życiową. I tak powstała książka Jak rzuciłem korpo. Podróżowanie zyskało, dzięki czemu ludzie mają możliwość poznania kultury, obyczajów, smaków i aromatów, a także daje im możliwość rozwoju umiejętności społecznych i osobowych. Wyruszając w podróż, ludzie odkrywają piękno świata i uczą się na nowo doceniać życie. Podróżowanie pozwala na rozwijanie nowych umiejętności, które mogą być przydatne zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Czasami podczas podróży odkrywamy swoją pasję i zainteresowania, które później wykorzystamy w nowej pracy lub biznesie. Podróżowanie pozwala również na budowanie rzeczywistych relacji międzyludzkich. Spotykamy nowych ludzi, dzielimy się historiami, poznajemy ich kulturę i życie. Historia życiowa Mateusza Gradowskiego może być dla innych źródłem i motywacją do zmian. Widząc, jak autor wiele zmienił i jakie trudności pokonał, mogą uzyskać impuls, dzięki czemu sami rozpoczną działanie w kierunku pozytywnej zmiany. Bo życie to nieustanna nauka i rozwój, a nawet z pozoru trudne, może się okazać, motywacją do odkrywania siebie. Te wspomnienia mogą być również inspiracją, że zmiana i rozwój są nieodłącznymi elementami życia i wartościowymi elementami naszej drogi do nowej wersji samego siebie. Oby ta książka zainspirowała kogoś tak, jak zainspirowany kiedyś zostałem ja. – wyznaje Mateusz Gradowski. Czy można w jednej chwili rzucić stabilną i dobrze płatną pracę i wyruszyć w podróż marzeń? Można i warto! Mateusz Gradowski, opowiadał o tym, jak rzucił pracę w korporacji, by spełnić swoje marzenia i odkryć to, kim naprawdę jest.

26 lipca 2023

„Jak rzuciłem korpo” to inspirująca i motywująca opowieść o odwadze, odzyskiwaniu kontroli nad swoim życiem i podążaniu za własnymi marzeniami. Autor tej książki dzieli się swoją osobistą historią opuszczenia korporacyjnego świata na rzecz realizacji swoich pasji i marzeń. Mateusz Gradowski opisuje swoje wewnętrzne konflikty, niepewności i wątpliwości w związku z decyzją, która odmieniła życie autora. Czytelnicy mogą się z nim utożsamić i zrozumieć, że odważne decyzje nie zawsze przychodzą łatwo, ale warto podjąć ryzyko, by zrealizować swoje pasje. Książka przedstawia wiele cennych lekcji, które autor wyciągnął z własnych doświadczeń i obserwacji. Pokazuje, jak ważne jest słuchanie swojego głosu i śmiałe podążanie za marzeniami, nawet jeśli oznacza to wyjście komfortowej, ale niezadowalającej sytuacji. Czytelnicy w tej książeczce dowodów, jak się wydaje, że z ostrożnością i stawić czoła trudnościom, które mogą towarzyszyć rzuceniu korporacyjnej kariery. Autor zwraca uwagę na znaczenie planowania, oszczędzania i pozyskiwania środków, które pomogą w odniesieniu do sukcesu w nowej drodze postępowania. Autor zachęca do odkrywania swojej pasji, budowania zdrowych relacji i dbania o swoje zdrowie psychiczne. „Jak rzuciłem korpo” jest pozycją, która nakłania do refleksji i sprawia, że każdy może znaleźć swoją drogę do działania i zachowania w życiu. Mateusz Gradowski uważa, że odważne kroki w kierunku realizacji marzeń są możliwe, a praca nad sobą przyniesie wymarzone rezultaty. To poruszająca historię o odwadze i determinacji w dążeniu do indywidualnych marzeń. Książka ta będzie źródłem inspiracji dla każdego, otwiera przed czytelnikami drzwi do nowych możliwości i inspiruje do nowych wyzwań. Jeśli szukasz potwierdzenia zmian w swoim życiu, ta książka jest dla Ciebie. Zdecydowanie polecam ją każdemu, kto szuka swojej drogi do szczęścia i sukcesu.

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone oceanksiazek.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl