Plan

Dostępność: brak towaru
Cena: 36,00 zł 36.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Dane techniczne

format 145 x 205
Ilość stron 244
Autor Kwieciński Jacek

Opis

Książka, którą właśnie zauważyli Państwo tutaj, jest owocem mojej wieloletniej obserwacji informacji, jakie trafiają codziennie do każdego z nas, zarówno z oficjalnych, jak i alternatywnych mediów. Informacje te posiadają podłoże religijne, naukowe, ufologiczne, mówią wiele o naszym życiu, o problemach, z którymi borykamy się na co dzień.

Akcja powieści rozgrywa się na trzech płaszczyznach rzeczywistości, pomiędzy którymi poruszają się niektórzy bohaterowie – nie zawsze z własnej woli.

Która z tych rzeczywistości jest tak naprawdę realna?

Na to pytanie czytelnik musi odpowiedzieć sobie sam, zadaniem książki jest bowiem zachęcenie Państwa do poszukiwania odpowiedzi na to i wiele innych pytań.

W książce spróbowałem odpowiedzieć na dręczące nas pytanie odnośnie do tego, co może dziać się z nami po śmierci. Nie jest to odpowiedź ostateczna a jedynie opis jednej z wersji tego, co może mieć miejsce na podstawie informacji przekazanych osobom trzecim przez istoty pozaziemskie i duchowe.

Jak się okazuje, miejsce zwane rajem może być dalej niż nam się wszystkim wydaje, a my kimś więcej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać…

Opinie o produkcie (0)

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone oceanksiazek.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl