Pokonaj bezsenność w 6 krokach z terapią poznawczo-behawioralną

Dostępność: brak towaru
Cena: 59,00 zł 59.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Dane techniczne

okładka Miękka
isbn 978-83-8159-389-2
format 170x240
Ilość stron 204
Autor Walacik-Ufnal Ewa, Fornal-Pawłowska Małgorzata

Opis

Jest to pierwszy polski poradnik, który przedstawia pełen program terapii stosowanej w bezsenności. Skorzystają z niego zarówno osoby cierpiące na bezsenność, jak i terapeuci. Poradnik prowadzi krok po kroku przez główne metody leczenia tego zaburzenia snu. Zawiera mnóstwo cennych wskazówek i odniesień do przykładów z praktyki klinicznej Autorek. Terapia opisana w książce, to najlepsza droga do zdrowego, naturalnego snu.


Dr n. med. Małgorzata Fornal-Pawłowska – psycholog kliniczny, psychoterapeuta. Wieloletni pracownik Poradni Leczenia Zaburzeń Snu Szpitala Nowowiejskiego. Współautorka pierwszych w Polsce grup terapeutycznych dla osób z bezsennością oraz cyfrowej aplikacji do poprawy snu.
Dr n. med. Ewa Walacik-Ufnal – lekarz, specjalista psychiatra. Posiada certyfikat eksperta medycyny snu. Jest terapeutką poznawczo-behawioralną. Prowadzi szkolenia z terapii bezsenności. Na co dzień pracuje z pacjentami z zaburzeniami snu i zdrowia psychicznego.

„Jest to moim zdaniem najlepszy poradnik dotyczący radzenia sobie z bezsennością, dostępny na polskim rynku”.  – dr n. med. Michał Skalski
„Autorki posiadające wieloletnie doświadczenie w leczeniu osób cierpiących na bezsenność w bardzo przystępny i praktyczny sposób przedstawiają, jak można samodzielnie poprawić jakość własnego snu”. – prof. dr hab. n. med. Adam Wichniak"

Opinie o produkcie (0)

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone oceanksiazek.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl