Polska – jej wady i ich naprawa. Perspektywy!

Dostępność: brak towaru
Cena: 48,00 zł 48.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 9788378566762

Dane techniczne

isbn 978-83-7856-676-2
format 145 x 205
Ilość stron 522
Autor Hamerski Adam

Opis

W czasach, w których żyjemy, sprawy polityki nabrały pierwszorzędnego znaczenia – można powiedzieć, iż stały się czymś nadrzędnym nad innymi tematami, nawet preferowana gospodarka, jak nie trudno dostrzec, też od nich zależy. Mając to na względzie i czując się kompetentnym w tych sprawach, postanowiłem coś dorzucić do tych tematów od siebie – pisać to opracowanie zacząłem w 2010 roku.   

W ślad za ojcem polityką interesuję się od dziecka, już jako dziesięciolatek miałem własne opinie na to, co się dzieje, które budziły zainteresowanie dorosłych osób z najbliższego otoczenia.

Z biegiem czasu stałem się kimś w rodzaju wyroczni w znajomym mi gronie – jak wszyscy znający mnie podkreślają, każda moja prognoza polityczna się sprawdza.
Zachęcony tego rodzaju opinią i z natury pewny siebie postanowiłem najciekawsze, a zarazem najważniejsze z moich postrzeżeń przelać na papier, jako coś w rodzaju wyzwania w stosunku do panujących u nas zgubnych stereotypów dotyczących naszego charakteru narodowego i skutków z tego wynikających. 
Czy moje oceny są trafne, a prognozy możliwe, ocenią czytelnicy, a czas zweryfikuje!

A więc, kto ma ochotę to opracowanie przeczytać – to zapraszam!

Sądzę, że nie pożałuje – mam nadzieję!

Autor – A.H.

Opinie o produkcie (0)

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone oceanksiazek.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl