Prawda o Kronikach Akaszy

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 99,00 zł 99.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Książka, którą trzymasz w rękach, to doskonała pomoc dla poszukiwaczy duchowych pragnących odkryć potencjał Akaszy i wzbogacić duchową praktykę. Ten przydatny przewodnik ujawnia tajemnice Kronik Akaszy oraz oferuje techniki wykorzystania ich potężnej energii w życiu codziennym.
Olga N Stępińska, ekspertka w dziedzinie Kronik Akaszy, dzieli się bogatym doświadczeniem pomagania klientom w zrozumieniu siebie, odkryciu mocnych stron oraz radzeniu sobie z życiowymi wyzwaniami. Prezentuje techniki medytacyjne, wizualizacyjne i afirmacje,  które pomagają odblokować twórczą energię Akaszy i wzmacniają intuicję. Poznasz sposoby na uzdrawianie i harmonizację ciała, umysłu i ducha, a także wskazówki dotyczące interpretacji znaków i symboli Akaszy. To nieoceniony przewodnik ku mądrym wyborom i trafnym decyzjom w życiu przy wsparciu Kronik. Autorka towarzyszyć ci będzie w odkrywaniu tajemnic i eksplorowaniu nowych horyzontów.
Gotowy na podróż w głąb świata Akaszy? Przełam granice rzeczywistości i odkryj tajemnice, które odmienią twoje życie!

Olga N Stępińska to znana specjalistka w dziedzinie Kronik Akaszy, trenerka podświadomości, Mistrzyni Reiki oraz ceniona numerolog i numeroterapeutka, założycielka Szkoły Numerologii i Instytutu Numeroterapii. Prowadząc warsztaty, szkolenia i kursy, dzieli się wiedzą i wspiera innych w zgłębianiu tajemnic m.in. Kronik Akaszy. Jej celem jest wyposażenie uczestników w narzędzia i wiedzę do odkrycia własnego potencjału, zrozumienia życiowej ścieżki oraz lepszego pojmowania siebie i otaczającego świata. Praca z Kronikami Akaszy to dla niej pasja i misja, które umożliwiają jej skuteczniejszą pomoc innym. Dzięki jej profesjonalizmowi i zaangażowaniu uczestnicy kursów i czytelnicy jej książek mają szansę na lepsze zrozumienie siebie, swojego miejsca w świecie oraz podejmowanie wyborów prowadzących do osiągnięcia celów i spełnienia marzeń.

Opinie o produkcie (0)

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone oceanksiazek.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl