Rysuję węglem łąkę tulipanów

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 52,60 zł 52.60
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.6
Kod produktu: 978-83-8308-141-0

Dane techniczne

okładka Miękka
isbn 978-83-8308-141-0
format 145x205
Ilość stron 156
Autor Szynawa Agnieszka

Opis

"Rysuję węglem łąkę tulipanów" Agnieszki Szynawy to książka nietuzinkowa. Napisana z potrzeby serca jest swoistym przewodnikiem po meandrach życia. Autorka barwnie przedstawia swoje przeżycia i przemyślenia, ale też nie waha się przed samooceną. Bagaż doświadczeń pochodzącej ze Śląska autorki, która ostatecznie osiadła w ojczyźnie tulipanów, pozwala niemal każdemu z nas znaleźć w tej książce fragment własnej drogi życiowej. A niezwykły i wręcz zaraźliwy optymizm z niej bijący sprawi, że niejeden z czytelników wreszcie nauczy się doceniać samego siebie – bo być może nie poznamy nikogo innego, kto zrobi to za nas.

Agnieszka Szynawa – ur. w 1987 r., mieszka od 2007 r. w Holandii, z wykształcenia technik ekonomista, absolwentka In’to Languages na Radboud Universiteit w Nijmegen, ukończyła rysunek i malarstwo na Nationale Handelsacademie w Panningen, obecnie na tejże uczelni studiuje ilustrację i rysunek ilustracyjny. W 2018 r. ukończyła kurs tatuażu w Tattoocursus Eindhoven.
Rysowniczka portretów i karykatur znana jako Aga Art World. Bierze udział w wielu licytacjach, akcjach społecznych i charytatywnych, gdzie udostępnia swoje prace rysunkowe. Ma w swoim dorobku artystycznym około dwudziestu dyplomów z konkursów plastycznych i literackich. Pracująca zawodowo mama dwóch chłopców, z którymi spędza czas kreatywnie i aktywnie. 

Opinie o produkcie (3)

20 stycznia 2024

Polecam to mało powiedziane.Książka o życiu autorki którą pochłania się w jeden wieczór. Wspaniale napisana.Z niecierpliwością czekam na następną.

21 stycznia 2024

Autorka opisuje własne przeżycia i doświadczenia życiowe po przyjeździe do Holandii a także jej życie tutaj, oraz wzloty i upadki oraz tragedię życiowe. Książka ta może także posłużyć jako poradnik dla osób które pierwszy raz przyjechały do Niderlandów. Czyta się ją łatwo, treść nie pozwala się oderwać od czytania , pochłania się na jednym wdechu.Polecam

22 stycznia 2024

Cudowne historie, które czasem powodują że łzy płyną po poliku ze wzruszenia a czasem ze śmiechu. Polecam z całego serca. Tak jak autorka mieszakam w Holandii i mogę zapewnić, że odczucia opisane w książce towarzyszą większości Polaków mieszkających za granicami kraju. Książki tej nie czyta się... ją się pochłania w jeden dzień. Jeszcze raz polecam gorąco.

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone oceanksiazek.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl