Serran i Świątynia Bia

Dostępność: brak towaru
Cena: 35,00 zł 35.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Dane techniczne

isbn 978-83-7856-070-8
format 145x205
Ilość stron 396
Autor Kubby Ann

Opis

„…– A ty gdzie idziesz? – zapytał zaskoczony kapłan, wpatrując się w nią uważnie.
– Uciekam przed tym wszystkim... to nie jest dla mnie – odpowiedziała, patrząc na niego z przerażeniem. – Teraz dopiero do mnie dotarło, co mam zrobić. Jak mogę rozkazywać mężczyznom, a na dodatek królom... To jest istny koszmar.
– Trzeba było się nad tym zastanowić wcześniej, teraz to już jest za późno, aby to odwołać, więc musisz jakoś to przeżyć – powiedział kapłan niesamowicie ubawiony jej paniką, nie przypuszczając, że tak radykalnie się zmieni...”


W Galaktyce Confu dochodzi do nieoczekiwanych zdarzeń, które zmieniają całkowicie oblicze jej historii i przyjaźni międzyplanetarnej.

Grupa uczących się młodych ludzi, pod kierownictwem profesorów, bierze udział w wykopaliskach, odkrywając tam legendarną Świątynię. Jedna z dziewcząt przebywających na tej ekspedycji nieoczekiwanie zostaje otoczona królewską opieką, a odkrywając następne zagadki, zaczyna powoli zdawać sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nią spadła.

Niestety, pojawiające się złe moce, otwierają przed nią wizję nadchodzącej przyszłości, która może się dokonać w całej Galaktyce Confu.
Musi dokonać wyboru.


Czy jest przygotowana przeciwstawić się wszystkiemu?
Czy przekaże to komuś innemu?
Tego wszystkiego dowiesz się, Czytelniku, zagłębiając się w lekturze tej powieści.

Zapraszam

Opinie o produkcie (0)

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone oceanksiazek.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl