Vartiomis. Tom III: Początek

Dostępność: brak towaru
Cena: 30,00 zł 30.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Dane techniczne

isbn 978-83-8159-059-4
format 145x205
Ilość stron 400
Autor Wesołowska Aleksandra

Opis

Tamtego dnia był tylko dzieckiem, które narodziło się na Ołtarzu Ognia.
Nikt nie przypuszczał, że jego imię będzie znane wśród wszystkich gatunków obcych.

Młody Vartiomis, łamiąc najważniejszą z zasad, spotykając na swojej drodze Demona i zakochując się w człowieku, wywraca do góry nogami świat obrońców ludzi.
Zamieszkujący jego ciało Żywioł okazuje się wrogiem, odgradzając go od kogoś, kim być powinien. Jest pierwszym, który odważył się oszukać towarzyszy i połączyć ze światem, do którego nie należy.
Przed Vartiomis jednak nic się nie ukryje, a ich kodeks jest bezwzględny...

Historia Vincenta, który wychował się w zamku na wyspie, opowiada o szaleństwie Żywiołu Ognia, strachu przed śmiercią, rozpaczy po stracie bliskich, przyjaźni z Demonem oraz miłości, która nie dała rady wygrać z bezlitosnym prawem jego gatunku.

 

Aleksandra Wesołowska – urodzona w Warszawie w 1990 r., mieszka i pracuje w Józefowie. Seria powieści Vartiomis odzwierciedla zamiłowanie autorki do świata fantasy, w którym obok zwykłych ludzi żyją istoty nadprzyrodzone: demony, wampiry i wilkołaki. Poza pisaniem jej pasją jest malowanie, nauka języka japońskiego oraz kultura Japonii.

Opinie o produkcie (1)

27 lutego 2019

Nie mogę ocenić produktu ani po okładce, ani po opisie, który jest reklamą produktu, i nie może być obiektywny.Wszelkie opinie na temat prezentowanej książki, mogę wydać dopiero po zaznajomieniu się z jej treścią. Stwierdzam jedynie, że opis książki dla mnie jest zachęcający, mimo,że gustuję raczej w science fiction o naukowym podłożu, nie wyłączając jednak hipotezy o metafizyce. P.S. nie jestem robotem

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone oceanksiazek.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl