Wierszykowe podróże Cioci Lusi

Dostępność: brak towaru
Cena: 29,99 zł 29.99
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Dane techniczne

okładka Miękka
isbn 978-83-8159-607-7
format 210x297
Ilość stron 48
Autor Rutkowska Lucyna

Opis

Kochani! Świat jest pełen niespodzianek, baśniowych istot, czasem wydaje się nawet magiczny. Czy wiadomo, o czym myśli żubr po obiedzie? Dlaczego Dudek wygląda jak Indianin? Gdzie zasypia Pani Wiosna? Co Czarodziej Czas powiedział Pani Zimie? Zapraszam do przeczytania mojej pierwszej książeczki „Wierszykowe podróże Cioci Lusi”. Oddaję ją w Wasze ręce, bo wiem, że jesteście ciekawi cudów przyrody i tego, co dzieje się wokół nas. Jeszcze jedna, bardzo ważna sprawa. Czekam na Was w Kąciku Sprawdzalskiego przygotowanym dla każdego, kto chciałby sprawdzić, co zapamiętał z tekstu wierszy. Pewna Ciocia Marcelina wymyśliła też różne zadania do wykonania. Sprawdźcie się! Posiadacie z pewnością wspaniałą pamięć i wielkie zdolności!
Mam nadzieję, że moja książeczka będzie atrakcyjna dla Słuchaczy i Czytelników w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Może też posłużyć Nauczycielom jako pomoc dydaktyczna w szkole oraz Rodzicom podczas domowego, rodzinnego czytania.
Czytajcie i odkrywajcie tajemnice otaczającego nas świata!

Lucyna Rutkowska – tytułowa Ciocia Lusia – z wykształcenia magister oligofrenopedagogiki oraz nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Największą radość przynosi Jej praca w charakterze instruktora terapii przez sztukę dla grup amatorskich. Jest autorką wierszy, piosenek oraz scenariuszy do przedstawień i widowisk muzyczno-satyrycznych realizowanych przez kameralne grupy teatralne. Pisze z ogromną przyjemnością dla dzieci, młodzieży i odbiorców dorosłych.

Opinie o produkcie (0)

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone oceanksiazek.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl