Wykonuję zawód lekarz. Lekarz dentysta. Komentarz do ustawy Kodeks etyki lekarskiej

Dostępność: brak towaru
Cena: 150,00 zł 150.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Dane techniczne

isbn 978-83-7856-644-1
format 165 x 235
Ilość stron 150
Autor Wierzchoń Zbigniew

Opis

Zmiany przepisów w systemie prawa polskiego wiążą się ściśle z procesem przystosowawczym tego prawa do prawa Unii Europejskiej, który trwa nadal. Zmiany te rodzą uzasadnione trudności w stosowaniu prawa, których pokonanie, przynajmniej częściowo, ma ułatwić niniejsza książka.

Zaprezentowano w niej bowiem przepisy ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty oraz komentarze do nich.

Pozwala to szerzej spojrzeć na problematykę związaną z wykonywaniem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zawodów lekarza i lekarza dentysty nie tylko przez obywateli polskich, ale także przez cudzoziemców.

Chociaż książka nie jest podręcznikiem do nauki zawodu lekarza, to stanowi jednak narzędzie pracy w już wyuczonym zawodzie każdego lekarza i lekarza dentysty.
Dlatego adresowana jest przede wszystkim do lekarzy i lekarzy dentystów praktykujących, związanych zawodowo ze służbą zdrowia, w tym prowadzących zawodową praktykę lekarską.

Książka adresowana jest również do pracowników administracji służby zdrowia, podmiotów leczniczych, organów emerytalno-rentowych oraz do absolwentów uczelni medycznych, zamierzających podjąć wykonywanie wyuczonych zawodów.

W książce zamieszczono Kodeks Etyki Lekarskiej, skorowidz alfabetyczny, a także przepisy obowiązujące od dnia 1 maja 2017 r.

Opinie o produkcie (0)

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone oceanksiazek.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl