Zapętlony

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Dane techniczne

okładka Miękka
isbn 978-83-8308-022-2
format 145x205
Ilość stron 258
Autor Maziarz Mikołaj

Opis

Mikołaj Wojciech Maziarz – ur. 4 maja 1976. Pisarz, muzyk, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Kocha psy i piłkę nożną. Studiował na Wydziale Turystycznym Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie.

Błądzimy myślami, nie panujemy nad nimi, to one nami rządzą. Jesteśmy bardziej w przeszłości i przyszłości niż w tu i teraz. Zagłuszamy podświadomość, czasami zupełnie nieświadomie, a ona próbuje cały czas nam coś przekazać. Ignorujemy intuicję, szukając po omacku odpowiedzi na pytanie, jaka będzie przyszłość i co zrobić. Czy rzeczywiście porażka jest naszą przegraną, czy szansą na coś lepszego. „Zapętlony” to właśnie książka, która opowiada o losach człowieka niepotrafiącego odnaleźć się w teraźniejszości. Bycie w tu i teraz, wydawałoby się tak oczywiste i proste, dla głównego bohatera jest wyzwaniem i wymaga od niego utrzymywania pełnej koncentracji. Sytuacje i wydarzenia, które go spotykają, sprawiają, że zaczyna zastanawiać się nad sensem zarówno porażek, jak i sukcesów.

***

Życie czasami potarga człowiekiem, ale potem, jeśli damy temu życiu drugą szansę, mogą dziać się rzeczy zaiste niebywałe. Zupełnie zmienia się z czasem nasza perspektywa. Patrzymy na nasze doświadczenia z dystansem i widzimy, że nic nie dzieje się przypadkowo. Każde bolesne zdarzenie prowadzi nas dalej w nowe miejsce. Powoduje, iż otwierają się niedostępne wcześniej możliwości, odkrywamy nowe perspektywy i otrzymujemy od losu kolejną szansę.
(fragment książki)

Opinie o produkcie (0)

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone oceanksiazek.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl