Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Nowości

Franek przewodnik i tajemnice Hansa Zimmermana. Część I

Franek przewodnik i tajemnice Hansa Zimmermana. Część I
Franek przewodnik i tajemnice Hansa Zimmermana. Część I

Kiedy pisałem książkę, nie znałem wszystkich opisywanych miejsc i nie we wszystkich miejscach byłem. Dopiero gdy ujrzałem je we własnej wyobraźni, stopniowo wchodziłem dalej i dostrzegałem coraz więcej. Za każdym razem jednak miałem wrażenie, jakbym je znał od zawsze. Te doświadczenia były dla mnie wyjątkowe i na pewno zapamiętam je do końca życia. Kiedy wchodziłem w głąb własnej wyobraźni czułem, jakbym na nowo odwiedzał świat, który istniał tylko w mojej głowie.
D.M.L. Dawid Michał Lehner

Dostępność: brak towaru

Cena:

52,00 zł

  • nowość

Człowiek w popiele

Człowiek w popiele
Człowiek w popiele

Witam, drogi czytelniku!
Gdybym mogła, bujałabym w chmurach cały dzień, najlepiej nad ulubionym jeziorem, które nieraz było przyczynkiem do napisania czegoś więcej. Swoją drogą, syn mawia, że jak odlecę, to trudno mnie złapać. Odchodzę wówczas w świat zupełnie inny niż ten tak dla mnie dosłowny i ciężki jednocześnie.
Z tej właśnie ciężkości i rachunku sumienia wobec siebie powstał „Człowiek w popiele”. Łatwo przychodzi odkrywanie wad innych, o wiele trudniej jest być w opozycji do własnego ja.
Żyjemy w czasach niepokoju, pędu, wyścigu spraw o to, co jest pierwsze i najważniejsze, bez pokory. Miłość, życzliwość, dobro jakby poplątały się w tych wszystkich drogach, które buduje im nowy ład, nowy człowiek.
Słowa zmieniają swoje znaczenie, przybierają abstrakcyjny kształt, a to co u podstaw, blaknie jak wymazana historia rodem z Orwellowskich opowiadań.
Trzeba pamiętać, szukać, nie zapominać i patrzeć obiektywnie, rozumem poszukując PRAWDY. Nie swojej, tej właściwej.
Życzę przyjemnej lektury.
Anna Czerniak

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

50,00 zł

egz.
  • nowość

Wplątane alpaki

Wplątane alpaki
Wplątane alpaki

Anna Rodzik - autorka bajek i piosenek dla dzieci. Jej twórczość pełna jest magii, ciepła i wartości edukacyjnych. Mieszka w malowniczej wsi razem ze swoją wesołą rodziną i niezwykłą zwierzęcą gromadą, która jest dla niej nieustającym źródłem inspiracji.
Tworzenie rękodzieła to jedna z pasji Anny, z wdziękiem łączącej kreatywność z miłością do zwierząt. Szczególne miejsce w jej sercu zajmują alpaki, które pokochała od pierwszego wejrzenia. Fascynacja tymi urokliwymi stworzeniami sprawiła, że zbudowała z nimi niezwykłą więź. Anna urodziła się z wadą serca, podobnie jak alpaki, które czasem przychodzą na świat z dokładnie taką samą wadą serca. Wierzy w magiczną więź między nią a alpakami, przekonana, że kiedyś była jedną z nich.
Jako matka i autorka Anna stara się zarażać dzieci i coraz częściej dorosłych empatią wobec zwierząt oraz kreatywnością w tworzeniu. Jej bajki zarówno bawią, jak i uczą, przynosząc przesłania o wartości szacunku do przyrody i wszystkich istot. Jej piosenki są jak melodia życia na wsi, pełne radości, miłości i pasji.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

49,90 zł

egz.
  • nowość

Na drodze życia

Na drodze życia
Na drodze życia

Danuta Barbara Sobańska - absolwentka psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, psychoterapeutka. Mieszka w Warszawie.

Wracając do poezji, autorka w tym tomiku prezentuje nie tylko swoje refleksje o różnorodnej tematyce, ale też podejmuje komunikację ze stanami umysłu, emocjami, ciałem i czyni to w oryginalnej formie. Czy wyróżnia któregoś z adresatów? Ustalcie to sami, czytając te wiersze. Bądźcie uważni na sygnały, które płyną z Waszych różnych części siebie.
Zawartość części pierwszej zatytułowanej „Droga życia” jest inspirująca szczególnie dla tych, którzy niezależnie od wieku i płci chcą być świadomi własnego przemijania, aby rozpoznać, czego ważnego jeszcze nie podjęli.
Część druga, która ma tytuł „Stany nazwane i bezimienne”, zawiera przykłady słownych ilustracji relacji, jakie można mieć z różnymi częściami samej/samego siebie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

35,00 zł

egz.
  • nowość

W poszukiwaniu prawdy… Prawdy o sobie

W poszukiwaniu prawdy… Prawdy o sobie
W poszukiwaniu prawdy… Prawdy o sobie

"W poszukiwaniu prawdy… Prawdy o sobie" to czwarta część osobistych opowieści autorki o zmianach życiowych zmierzających w kierunku spełnionego, radosnego, prawdziwego i wolnego życia w zgodzie ze sobą po wyjściu z iluzji i schematów myślowych. Jest to książką o odwadze, konsekwencji i wytrwałości, o tym, że niezależnie od tego, jak trudna może być prawda, zawsze warto o nią walczyć.
Radosna inspiracja do odważnych zmian w życiu!

Agnieszka Makowska – ur. 18.04.1983 r., kobieta wielu talentów, magister ekonomii, doskonała menadżerka, autorka beletrystyki kobiecej, trenerka holistyczna, bizneswoman, fitwoman, aktywistka społeczna. Założycielka Stowarzyszenia Rea – Kobieta w Zmianie, które inspiruje, pomaga i towarzyszy w pozytywnych zmianach życiowych.
Agnieszka jest radosną i samodzielną mamą dwóch nastoletnich synów. Od ponad dwóch dekad mieszka i tworzy na zielonych, spokojnych Sadach Żoliborskich w Warszawie, gdzie wykreowała swoją wymarzoną enklawę z cudownym widokiem na panoramę Warszawy. Kocha pisać książki i pomagać ludziom, wydobywając z nich ich często nieuświadomiony wybitny i wyjątkowy potencjał.
Edukator Mocy to Ja!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

60,00 zł

egz.
  • nowość

Przygody Zosi Primprosi

Przygody Zosi Primprosi
Przygody Zosi Primprosi

Emilia Waluga, tak jak bohaterka jej pierwszej książki – Zosia Primprosia, jest osobą niezwykle ciekawą świata. Od dziecka lubiła rozwijać artystyczną i twórczą część swojego życia, co jednak bez trudu przeplatała z pogłębianiem wiedzy ścisłej. Z wykształcenia jest energetykiem, z pasji – miłośnikiem wszelkiego rodzaju sztuki i piękna prozy życia codziennego, zaś wśród swoich najbliższych – rodzinną oraz pogodną Zosią Primprosią.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

29,00 zł

egz.
  • nowość

Myszkolandia

Myszkolandia
Myszkolandia

MYSZKOLANDIA – śnieżna kraina zamieszkana przez rodzinę zżytych ze sobą myszek. Jak w każdej rodzinie zdarza się im pokłócić, obrazić lub zdenerwować na drugiego, ale mimo wszystko i tak się ze sobą godzą. W rodzinie Myszowskich czwórka rodzeństwa, czyli Mimi, Titi, Bibi i Gucio, ciągle wymyśla jakieś psoty i ściąga na siebie kłopoty. Wtedy do akcji wkraczają mama Rozi i tata Zizi, którzy za każdym razem starają się być oparciem dla swoich pociech. Rodzice wiedzą też, że nie zawsze wszystko, co robią, przynosi pożądany efekt, ale nigdy nie ustają w swoich staraniach. Dzieci zaś mają świadomość tego, że rodzice są dla nich wsparciem, zwłaszcza w trudnych momentach, oraz że dają im poczucie bezpieczeństwa.

Laura Baucz – na co dzień zajmuje się psychologią dziecięcą, skupiając się na emocjonalności dzieci. Współautorka książki "Opowiadamy o emocjach". W swoich projektach zwraca szczególną uwagę na najmłodszych czytelników i to im poświęca najwięcej czasu. "Myszkolandia" powstała, by uświadomić najmłodszym, że z emocjami mają kontakt podczas codziennych sytuacji, oraz wyjaśnić im, jak mogą sobie z nimi poradzić. Książeczka pozwala też na bliższy kontakt dziecka z rodzicem.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

40,00 zł

egz.
  • nowość
do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone oceanksiazek.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl