Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Rozwój osobisty

50 szczęść

50 szczęść
50 szczęść

"50 szczęść" to debiut literacki, który jest zbiorem postów umieszczanych przez autorkę na prowadzonej przez nią stronie internetowej dla kobiet. Życiowe, pełne emocji i przemyśleń wpisy zawierają opis jej świadomej przemiany – z kobiety potrzebującej usilnie bliskości w kobietę świadomą i szczęśliwą.
Pisana prostym, bezpośrednim językiem książka jest skierowana nie tylko do kobiet, lecz także do tych, którzy chcą kobiety zrozumieć. Najważniejszy wniosek to: nigdy nie jest za późno, aby zacząć od początku świadomie kształtować swoje życie.

Elżbieta Kraśniewicz, rocznik `73, posiada niemal 30-letnie doświadczenie w pracy w korporacjach. Jest absolwentką Wydziału Psychologii SWPS oraz mentorką dla liderów  biznesu i osób, które chcą przejść zmianę w karierze. Mama i babcia. Prowadzi stronę dla kobiet: https://www.facebook.com/50szczesc/.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

39,00 zł

egz.

Dorosłe dzieci alkoholików – spadkobiercy utraconych marzeń

Dorosłe dzieci alkoholików – spadkobiercy  utraconych marzeń
Dorosłe dzieci alkoholików – spadkobiercy utraconych marzeń

ANNA KOSSAKOWSKA – psycholog, trener umiejętności społecznych, pedagog resocjalizacyjny.
Jestem właścicielką gabinetu psychologicznego Empatium zlokalizowanego w Białymstoku. W pracy zajmuję się głównie dorosłymi i młodzieżą, a moje zainteresowania naukowe koncentrują się wokół służb mundurowych, DDA, zaburzeń osobowości, coachingu. Jestem autorką publikacji "Teczka trenera TUS" czy "Odzyskać siebie". Zestaw narzędzi do pracy z pacjentami DDA. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Niniejsza książka jest osobistym zapisem mojego doświadczenia w pracy z dorosłymi dziećmi alkoholików (DDA).

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

89,99 zł

egz.
  • nowość

Kobieta i mężczyzna w dialogu

Kobieta i mężczyzna w dialogu
Kobieta i mężczyzna w dialogu

Gracjanę i jej zamiłowanie oraz łatwość do postrzegania bieżącego życia przez pryzmat procesów, transformacji i szans znam od kilkunastu lat… Czyni to z gracją za każdym razem, gdy w jej życiu pojawia się Nowe, na które otwiera się, gdy ciekawość wyprzedza wewnętrzne niepokoje. Książka ta opisuje współtworzenie nowej jakości, jaką jest moment, gdy Ja spotyka się z Ty. To zapis intymnego zbliżania się i budowania związku z szacunkiem do tego, co oddzielne i minione, z radością na to, co upragnione i możliwe w przyszłości, z wyrozumiałością wobec tego, co uwiera, lecz jest jednostkowo ważne, z chęcią znalezienia przestrzeni na niewygodne różnice, by nie utracić tego, co jawi się jako wartość fundamentalna – wolności. Piękny opis drogi dwójki refleksyjnych ludzi do siebie nawzajem i do siebie samych poprzez ponowne zaglądanie w głąb swojego jestestwa w wyniku otwartych pytań i subtelnych zaczepek zaciekawionego drugiego. Pozostaję z ciekawością ciągu dalszego!
Maria Pełko, psychoterapeutka

Szanowna Czytelniczko, Szanowny Czytelniku!
Masz przed sobą książkę szczególną; jasną, klarowną i czytelną. Jest to zapis konwersacji Gracjany i Jarosława. Dotyczy historii relacji i tworzenia się związku Kobiety i Mężczyzny. Forma epistolarna tekstu nadaje mu swoistą świeżość i dynamikę. Gracjana i Jarosław przedstawiają w tej książce swój paradygmat Miłości. Ich historia jest niepowtarzalna i ma wymiar uniwersalny. Tak bardzo się różnimy i tak bardzo w tych różnicach jesteśmy podobni… Moja intuicja mówi mi, że czytając tę książkę, znajdziesz cząstkę siebie i, mam nadzieję, inspirację… Po przeczytaniu tekstu Gracjany i Jarosława pojawiła mi się refleksja, która przybrała formę haiku:
serce i rozum
ucieleśniona podróż
przymierze żyje
Tomasz Rebeta, psychoterapeuta, superwizor

Z lekkim drżeniem rąk i serc powierzamy Ci nasz pierwszy wspólny projekt. Jest nim coś najcenniejszego, co mamy, czyli nasza relacja. Nie jest to powieść fabularna ani żadne dzieło literackie. To opis procesu powstawania naszego związku – od etapu szukania dróg do siebie nawzajem, przez zawiązanie umowy i pierwszy kryzys, do zbudowania fundamentu pod dalsze wspólne życie. Żywimy głęboką nadzieję, że nasze doświadczenie pokaże Ci, iż żaden ruch w życiowym tańcu z Twoim partnerem nie jest przypadkowy i bez znaczenia. Liczymy również na to, że nasza rozmowa będzie dla Ciebie inspiracją do świadomego budowania Twojego związku. Budowania go zgodnie z tym, kim naprawdę jesteście – tam, w głębi siebie – by Wasza relacja mogła zostać tą jedyną na świecie, wyjątkową, właśnie taką, jaka jest – zaakceptowana i ukochana w pełni.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

46,00 zł

egz.

Magia mandali intencyjnej

Magia mandali intencyjnej
Magia mandali intencyjnej

Jak to możliwe, że mandala, kolorowy obraz zawarty w kole, może mieć magiczne właściwości i tak skutecznie potrafi włączyć się w proces poprawy losu człowieka? Jak to możliwe, że na naszych oczach dzieją się małe lub większe cuda uzdrowienia ciała, emocji, sytuacji życiowej czy nawet skutków przeszłości? Jak to możliwe, że pragnienia stają się rzeczywistością? Książka ta, wraz z talią kart do pracy z intencją i własną podświadomością, jest rozszerzoną odpowiedzią na te pytania. Jej wydanie poprzedzone zostało kilkunastoma latami pracy z setkami mandal i setkami ludzkich intencji.
Drogi czytelniku, daję Ci więc do ręki sprawdzone i niezwykle skuteczne narzędzie, dzięki któremu:
– zrozumiesz, jak ogromny wpływ na swoje życie masz TY sam(a);
– poznasz tajniki pracy z własną podświadomością i nauczysz się przekonywać ją do swoich intencji, przemawiając jej językiem;
– nauczysz się magii formy plastycznej i poprawisz ekspresję swojego malarstwa;
– zrealizujesz swoje cele i to w najpiękniejszy z możliwych sposobów, malując mandalę intencyjną.

Elżbieta Lija Ciechomska (Elżbieta Kulinicz) – artystka plastyczka, pisarka i ezoteryczka. Jest psychotronikiem, doradcą życiowym, mistrzem nauczycielem reiki, magiem runicznym, wieloletnim wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej oraz w Holistic 888 Akademia Wiedzy – Iwona M. Turlej. Obdarzona przez los widzeniem pozazmysłowym uczy również widzenia aury i pracy z podświadomością. Od lat specjalizuje się w odkrywaniu nowych możliwości terapeutycznych i sprawczych mandal intencyjnych, badając ich skuteczność w praktyce. Jest także autorką, ilustratorką i lektorką kilkudziesięciu tekstów edukacyjnych i bajek, użycza głosu stworzonym przez siebie postaciom w aplikacji Loloki.pl, jest autorką magicznej opowieści o kolorach (w wydaniu) oraz miłośniczką i autorką wielu komedii napisanych dla młodzieżowego Teatru do Śmiechu. Prywatnie szczęśliwa mama Kai – skrzypaczki i Janka – plastyka.
 

Dostępność: brak towaru

Cena:

260,00 zł

Mirabell. Nauki Sereny

Mirabell. Nauki Sereny
Mirabell. Nauki Sereny

Każda historia ma gdzieś swój początek. Od słowa do słowa, niczym baśń opowiadana dzieciom do snu, niesiona wiatrem, otulona promieniami słońca – tak rodzi się legenda. W każdej legendzie jest ziarno prawdy. Być może historia ta wydarzyła się bardzo dawno temu, w odległych czasach. A być może dzieje się teraz, tuż obok Ciebie, mój Czytelniku. Być może nawet głęboko, głęboko w sobie poczujesz, jak rozpala się w Tobie płomień miłości i otwiera się Twoje serce, ponieważ odnajdziesz w tej historii część siebie.
Zapraszam Cię w magiczną podróż. Zamknij oczy, pozwól zmysłom słuchać, a ciału się odprężyć. Pozwól swojej wyobraźni przenieść Cię w wyjątkowe miejsce, gdzie będziesz więcej widzieć i czuć.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

55,00 zł

egz.

Najlepszy w byciu sobą

Najlepszy w byciu sobą
Najlepszy w byciu sobą

To, co przychodzi, niszcząc i paląc, często robi tylko miejsce czemuś lepszemu. Tak jak treść tej książki pali ludzkie przywiązanie do podążania za szarym tłumem ludzi pozbawionych indywidualności, by zrobić miejsce dla idei bycia kimś więcej niż tylko wyblakłą częścią systemu. Miejsce dla bycia sobą i stawania się w tym coraz lepszym. Pływając wśród tych, którzy nie chcą odbiegać od schematu, według którego żyje większość, przebywając wśród ludzi, którzy niczym zaprogramowane na popełnianie ciągle tych samych błędów maszyny skazują się zawsze na to samo cierpienie, w końcu zaczynamy tonąć w efektach ich oddziaływania na nasze procesy myślowe. Stajemy się podobnymi do nich, wypłukanymi ze swojego oryginalnego koloru, nieszczęśliwymi istotami. Zapominamy o elementach składających się na naszą wyjątkowość, nie wiedząc, gdzie włożyć ręce, czym się zająć, by choć na chwilę poczuć się sobą.
Życie powinno polegać na ciągłym samodoskonaleniu, ale nie można się rozwijać, nie wiedząc, kim się jest w środku. Jeśli nie znamy siebie naprawdę, cały włożony wysiłek poświęcamy osobie, którą nie jesteśmy. Przeczytaj tę książkę i dowiedz się, jak przeciwdziałać temu, co oddala cię od oryginalności w postępowaniu i szczerości wobec siebie. Poznaj wiedzę, dzięki której pojedyncze jednostki żyją „bardziej” od innych. Odkryj tajemnice mentalnej siły ludzi pozostających wiernymi sobie, siły pozwalającej im osiągać szczyt tego, czego naprawdę chcą, i obudź w sobie energię pozwalającą ci taką siłę zyskać.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

28,00 zł

egz.

Nigdy więcej diet. Holistyczne odchudzanie w 14 krokach

Nigdy więcej diet. Holistyczne odchudzanie w 14 krokach
Nigdy więcej diet. Holistyczne odchudzanie w 14 krokach

Holistyczne odchudzanie to proces rozwoju osobistego, regulacji metabolicznej i hormonalnej oraz synchronizacji z rytmem dobowym, którego skutkiem ubocznym jest utrata nadmiaru tkanki tłuszczowej. To piękny proces zmiany swojego życia nie na trzy tygodnie czy miesiące, ale na zawsze. "Nigdy więcej diet" to mapa do odnalezienia własnej ścieżki stylu życia dla każdego, kto czuje się zagubiony w świecie diet, sfrustrowany brakiem trwałych rezultatów, ale chce dać sobie jeszcze jedną szansę.
Nie poddawaj się, bo nauka Ci sprzyja i tym razem nie wrócisz już do tego, co było. Wyrzucisz stresujące podejście liczenia kalorii, wiecznego ważenia się i odmierzania każdej porcji jedzenia. Czas na oddech, włączenie świadomości i pracę nad rozwiązaniem korzenia problemu nadwagi, a nie tylko maskowanie jej symptomów. Ta książka wyposaży Cię w niezbędne narzędzia do zbudowania nowej jakości życia, zdrowia i ciała.
Życzę Ci cierpliwości i skupienia oraz traktowania się z miłością, szacunkiem i godnością.
Powodzenia!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

59,00 zł

egz.

Podróż z medytacją. Doświadczenia z duchowego szlaku

Podróż z medytacją. Doświadczenia z duchowego szlaku
Podróż z medytacją. Doświadczenia z duchowego szlaku

Moja podróż z medytacją rozpoczęła się świadomie w 2017 roku w trakcie rocznego programu coachingowego. Pogłębiałam wiedzę, techniki i doświadczenie poprzez własną praktykę, literaturę, liczne kursy i szkolenia, podczas których medytacja była jednym z narzędzi komunikacji z podświadomością. Szkoła wiedzy szamańskiej oraz kurs hipnoterapii dały mi ogromny wachlarz technik, wiedzę oraz doświadczenie w tym zakresie. W tej książce pragnę podzielić się właśnie doświadczeniem, a także osobistymi wglądami w trakcie moich praktyk oraz korzyściami i możliwościami, jakie odkryła przede mną medytacja.
W książce kody QR do medytacji!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

66,00 zł

egz.

Potęga słów. Biblijno-naukowa perspektywa spełnionego życia

Potęga słów. Biblijno-naukowa perspektywa spełnionego życia
Potęga słów. Biblijno-naukowa perspektywa spełnionego życia

Edyta Szulist – z wykształcenia pedagog, przedsiębiorca, prowadzi działalność związaną z usługami finansowymi oraz szkoleniami, jest certyfikowanym trenerem mentalnym, interesuje się psychologią, rozwojem osobistym oraz poznaniem Boga i jego praw rządzących wszechświatem. Jak twierdzi i opisuje, wiara uratowała jej życie. Książkę napisała pod natchnieniem duchowym. Jej pasją jest łączenie nauki z Biblią oraz inspirowanie innych do życia spełnionego.
* * *
Poradnik ma skłaniać do refleksji oraz pomóc odpowiedzieć na pytanie, dlaczego jesteś w takim, a nie innym punkcie swego życia oraz w jaki sposób znaleźć z niego wyjście i drogę, która wiedzie do spełnienia.
Autorka udowadnia, że nie tylko słowa mają moc, lecz także myśli, zarówno te świadome, jak i podświadome.
Poradnik ma pomóc Ci w tym, by świadomie myśleć i raz na zawsze skończyć z narzekaniem.  Ułatwi Ci też przejęcie kontroli nad podświadomością, która jest jak „oprogramowanie do komputerów”, po to, by wyzbyć się z niej „wirusów”, jakimi są przekonania, które trzymają Cię w miejscu, napawają lękiem, zaniżają samoocenę i odbierają pewność siebie oraz ograniczają potencjał do zarabiania dużych pieniędzy. Ty jesteś odpowiedzialny za to, jakie przekonania kreujesz świadomie w swoim umyśle, a one trafiają do podświadomości – jeśli nie przejmiesz nad tym kontroli, będziesz żyć na autopilocie. W poradniku zawarte są badania naukowe potwierdzające znaczenie myśli i słów oraz przypisy z Biblii.

Dostępność: brak towaru

Cena:

39,00 zł

Potęga słów. Zeszyt ćwiczeń

Potęga słów. Zeszyt ćwiczeń
Potęga słów. Zeszyt ćwiczeń

Edyta Szulist – z wykształcenia pedagog, przedsiębiorca, prowadzi działalność związaną z usługami finansowymi oraz szkoleniami, jest certyfikowanym trenerem mentalnym, interesuje się psychologią, rozwojem osobistym oraz poznaniem Boga i jego praw rządzących wszechświatem. Jak twierdzi i opisuje, wiara uratowała jej życie. Książkę napisała pod natchnieniem duchowym. Jej pasją jest łączenie nauki z Biblią oraz inspirowanie innych do życia spełnionego.
* * *
Biblia mówi: „Proście, a będzie Wam dane”, „Za wszystko dziękujcie”, „Wierzcie, że otrzymaliście już to wszystko, o co modlicie się i prosicie, a spełni się wam”. To są podstawowe prawa do życia w obfitości. W książce „Potęga słów” czytelnik dostał wskazówki, w jaki sposób prosić, dziękować i afirmować. Słowo pisane ma jeszcze większą moc manifestacji niż mówione oraz pomaga zmieniać negatywne zapisy w podświadomości na pozytywne. Zeszyt ma pomóc czytelnikowi w codziennej manifestacji swoich marzeń.

Dostępność: brak towaru

Cena:

26,00 zł

Prawdziwi tacy

Prawdziwi tacy
Prawdziwi tacy

Kim jest współczesny mężczyzna? Czym jest dzisiaj męskość? Czy istnieją jeszcze prawdziwi mężczyźni na miarę czasów?

„Prawdziwi tacy” to wielowarstwowa próba odpowiedzi na te pytania. Jarosław Krawczak, realizując swój autorski projekt fotograficzny, tworzy jedenaście wyjątkowych portretów, a każdy z nich to niepowtarzalny tryptyk: stylowe zdjęcie twarzy na czarnym tle, zdjęcie symbolicznej reprezentacji męskości fotografowanego mężczyzny na białym tle oraz zapis rozmowy o męskości. Takie ujęcie portretu daje możliwość zobaczenia mężczyzn w szerszej perspektywie: w fotografii, w symbolu i w historii, jaka stoi za tymi niesamowitymi facetami. „Prawdziwi tacy” ujawniają, jak bardzo są różni i wielowymiarowi, jak istotną częścią ludzkiego świata są mężczyźni i jak nieposkromione są ich męskie dusze, tęskniące za pasją, za wolnością, ­za życiem.

11 mężczyzn, 11 portretów, 11 spojrzeń na męskość

Jarosław Krawczak - psychoterapeuta, psycholog i pedagog. Absolwent Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW i Uniwersytetu SWPS. Prowadzi gabinety w Oleśnicy i we Wrocławiu. Od kilku lat zajmuje się fotografią, głównie portretową.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

69,00 zł

egz.

Tak sobie myślę. Część 2. Moja wiara

Tak sobie myślę. Część 2. Moja wiara
Tak sobie myślę. Część 2. Moja wiara

Rozpoznałem i nauczyłem się, że jest tyle sposobów wiary w Boga, ile jest ludzi na ziemi. Każdy wierzy na swój własny sposób. Nie da się tego dokładnie zbadać ani przedstawić na wykresach. To uczucie jest bardzo subtelne i niewymierne. Można je tylko opisać, podobnie jak jest w przypadku zapachu, bólu czy choroby. Każdy odczuwa to indywidualnie. Dla jednego ból, o którym opowiada, jest nieznośny, dla drugiego prawie nieodczuwalny. Podobnie jest z wiarą w Boga. Tak sobie myślę. Moja wiara to zbiór moich informacji i doświadczeń na temat wiary, o sposobach jakże często mylnego postrzegania tego zagadnienia ze szczególnym uwzględnianiem sposobu myślenia Boga Ojca. Moja wiara to moja przygoda w poszukiwanie pozbycia się lęku przed śmiercią i poznanie subtelnego sposobu myślenia Boga. To też historia dojścia do funkcji nauczyciela duchowego oraz opis fascynującej przygody duchowej, która nie może być pozostawiona sama sobie bez możliwości zapoznania się z jej treścią. Byłbym wielkim egoistą, gdybym moje doświadczenia zachował wyłącznie dla siebie.
W przygotowaniu dalsze części książki.
David Hudek – rzemieślnik, szkutnik, żeglarz, gastronom, przedsiębiorca, muzyk, kompozytor, wokalista... Założyciel zespołu Freida Bend (Facebook). Barwna postać i wszechstronnie utalentowany człowiek, który całe życie szedł za swymi celami i marzeniami, sądząc, że dadzą mu one szczęście. Zdobywał je i porzucał, szukając stale nowych dróg do samospełnienia. Jego podróże po świecie, kontakt z wieloma uduchowionymi ludźmi sprawiły, że w wieku 46 lat przeszedł duchową metamorfozę. Swoimi doświadczeniami dzieli się w książce z czytelnikiem. Czyli… "Tak sobie myślę".

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

37,00 zł

egz.

Uwolniony duch. Część 2. Iga. Królewska córka

Uwolniony duch. Część 2. Iga. Królewska córka
Uwolniony duch. Część 2. Iga. Królewska córka

Ewa od wielu lat nie ustaje w działaniu, kreacji, a co za tym idzie w zaskakiwaniu wszystkich, którym leży na sercu rozwój. Jej praca to ciągłe poszukiwanie najlepszego sposobu na pomoc ludziom uwikłanym w  kryzys. Ta piękna opowieść, którą trzymają Państwo w ręku, może wybitnie pomóc w nowym spojrzeniu na siebie, na relację, na Miłość. „Iga. Królewska Córka” to najnowszy klejnot ze skarbca Ewy. Warto go mieć, warto przeczytać, warto podarować tym, którzy chcą żyć przepięknie. - Rafał Porzeziński – polski dziennikarz, w latach 2016–2018 dyrektor i redaktor naczelny Programu I Polskiego Radia, prezes Stowarzyszenia „Ocaleni”, właściciel wydawnictwa „Raj Media” Porzezińscy. Terapeuta, trener, mąż i ojciec.

Autorka jest specjalistą psychoterapii uzależnień, pedagogiem resocjalizacyjnym, czynna zawodowo od 26 lat. Pracuje z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi, opierając się na nurcie poznawczo-behawioralnym, a z DDA/DDD – używając metody psychodramy. Założyła grupy teatralne, angażując osoby bezdomne i wykluczone społecznie. Autorka programu profilaktyki uniwersalnej dla nastolatków pt. „Bestia w szkole”. Jest ambasadorem Ruchu Społecznego ,,Ku Trzeźwości Narodu” Ziem Zachodnich Polski, realizując zadania Narodowego Programu Trzeźwości w Polsce i wśród Polaków na emigracji.

„Iga. Królewska Córka” to książka, która pokazuje, że uwolnienie się z traum dziecięcych przynosi prawdziwą wolność. Iga spostrzega piękno ludzi i świata, buduje relacje, przeżywa swoje własne życie, dążąc do szczęścia. Metaforycznie można powiedzieć, że napełnia dzban swojego życia pięknem i dobrem w miejsce lęku, uraz i niewiary. Zmiana myślenia u Igi pociąga nowe zachowania i przynosi jej Boże błogosławieństwo. W książce znajdziecie różne formy literackie, takie jak wiersz czy bajka, oraz fotografie, które stanowią integralną część tekstu. Zapraszam do lektury. - Ewa Jasik-Wardalińska

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

45,00 zł

egz.

W Tobie jest siła

W Tobie jest siła
W Tobie jest siła

Margot Miraż - pisarka, poetka i malarka. Z wykształcenia pedagog terapeutyczny. Z zamiłowania podróżniczka odkrywająca piękne zakątki świata. Podróżująca także w głąb siebie i drugiego człowieka. Ostatnie publikacje wydane przez Margot Miraż to pamiętnik wyobraźni „TOMARGOS. WYSPA MIŁOŚCI” (2023) i tomik wierszy „SERCE WIDZI TO, CZEGO OCZY NIE WIDZĄ” (2023). Jej największą pasją jest pisanie książek, w których ukazuje dążenie człowieka do odkrywania w sobie wiary i tworzenia cudownego, magicznego świata. Pamiętniki to nowa forma dotarcia do głębi wnętrza każdego, kto skrywa swoje piękno w kokonie marzeń.

„W Tobie jest siła” to pamiętnik motywacyjny, który pomoże szeroko otworzyć oczy tym, którzy je mrużą i skrywają w sobie potencjał i wielką siłę. To propozycja przemiany siebie i swojego świata. Plan działania na każdy dzień miesiąca, dzięki któremu łatwiej będzie uwierzyć w siebie i w swoje możliwości. Dojść do celu, o którym zawsze się marzyło. To rozwijanie się i stawanie się nowym, silnym człowiekiem, który konsekwentnie dąży do swojego szczęścia.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

32,00 zł

egz.

Zmiana to proces

Zmiana to proces
Zmiana to proces

Biernych widzów od spełnionych inicjatorów różni tylko jedna rzecz.
Niektórzy myślą, że ta rzecz to szaleństwo.
Ja myślę, że różni ich… wiara.
Wszystkie niezwykłe rzeczy, które Cię otaczają, wcale nie są dziełem kogoś mądrzejszego czy lepszego od Ciebie.
To dzieła kogoś, kto miał w sobie odrobinę więcej odwagi i wiary w to, że jest zdolny do czegoś więcej niż etat, którego nie znosisz, i życie według utartych schematów.
Niezależnie od tego, w jakim miejscu startujesz, skąd jesteś i co przeszedłeś w życiu - absolutnie wszystko, co jesteś w stanie sobie wyobrazić, możesz wprowadzić do swojej rzeczywistości.
W tej książce nie znajdziesz złotej recepty na zarobienie miliona w tydzień ani zerojedynkowych odpowiedzi na rozwiązanie każdego problemu.
W zamian poznasz tu historię gościa, dla którego kiedyś jedyną ambicją było siedzenie na ławce, palenie trawy, imprezy nasączone dużą ilością agresji i zwyczajne dotrwanie do kolejnego miesiąca…
Na szczęście opuścił wyspę „Kiedyś”, przewartościował swoje życie i dokonał gigantycznej rewolucji na każdej jego płaszczyźnie.
Ty też możesz! Możesz wszystko. Życzę Ci więc dużo, dużo wiary i przyjemnego czytania.

Zapraszam
Mateusz Wczesny

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

49,99 zł

egz.
  • nowość
do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone oceanksiazek.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl